Przejdź do treści

O nas

Zdjęcie portretowe Ewy Dębskiej

Ewa Dębska

Na co dzień uczy jak uczyć oraz łączy kropki: ludzi, pomysły, zasoby i działania. Wprawia w ruch i facylituje procesy zmiany w edukacji. Podstępnie przemyca wartości scrumowe do całkiem niescrumowego środowiska, które jeszcze o tym nie wie. Lubi rzeczy proste i zarazem genialne, takie jak rower, bilety miesięczne, filety z ryb. I Liberating Structures. Chętnie przyjmuje pomidorki Natalii.

Zdjęcie portretowe Macieja Jureczko

Maciej Jureczko

Miłośnik natury i górskich wędrówek zainteresowany prawie wszystkim począwszy od filozofii, historii i psychologii, a skończywszy na fantastyce, fotografii i sztucznej inteligencji. Uwielbia uczyć zarówno siebie, jak i innych, ale jeszcze bardziej uwielbia swojego psa. I pomidory. Kiedyś programował, dzisiaj wspiera zespoły produktowe w dostarczaniu wartości klientom. Swoimi doświadczeniami i przemyśleniami dzieli się tutaj.

Zdjęcie portretowe Kingi Krajewskiej

Kinga Krajewska

Scrum Master w sercu, z profesji od 2011. Cenię sobie rezultaty, prostotę i poszukiwanie sensu w tym, co robię i co mnie otacza, dlatego zawodowo zachęcam do tego innych. Od wielu lat pomagam zespołom i organizacjom korzystać ze szczerej wizualizacji stanu obecnego i często weryfikować założenia, w celu tworzenia swoich produktów. Jestem zwolenniczką eliminowania marnotrawstwa zarówno w procesie tworzenia, jak i podczas nieefektywnych spotkań, stąd zainteresowanie Liberating Structures. Przekłada się to również na moje wybory: pierwsza jadę po nataliowe pomidory, oczywiście rowerem. Radość czerpię z ruchu, jogi i czasu spędzonego z najukochańszą córką, Zosią.

Zdjęcie portretowe Natalii Kraszewskiej

Natalia Kraszewska

Humanistka w branży IT. Od kilku lat jako Scrum Master wspiera zespoły w dostarczaniu wartościowych produktów i usług oraz pomaga firmom szybko uzyskiwać rezultaty biznesowe. Silnie związana z ideą niesienia pomocy ludziom, wspierania komunikacji i tworzenia relacji opartych na zaangażowaniu i rozwijaniu mocnych stron. Zadaje masę pytań, a feedback z reguły daje niepytana. Współpracowała z wieloma wydawnictwami w Polsce jako redaktor i korektor książek. Miłośniczka filmu, kryminałów i prozy non-fiction. W wolnym czasie przeczesuje internet w poszukiwaniu nowych książek, śmiga na rowerze i pozbywa się pomidorów z jedzenia.

Zdjęcie portretowe Antoniego Maciaszka

Antoni Maciaszek

Scrum Master z pięcioletnim stażem, facylitator i trener, z wykształcenia politolog. Jedyny nie-deweloper w swojej rodzinie w ramach pokolenia. Od pięciu lat zmienia duże, polskie i zagraniczne firmy. Entuzjasta oddolnych inicjatyw, inteligencji grupowej i Liberating Structures. Nieufny wobec hierarchii i oficjalnych ram. Najbardziej na świecie kocha swoją żonę, psa, dobre jedzenie i picie (w tym pomidory Natalii), jazdę na rowerze i piłkę nożną.

Zdjęcie portretowe Sylwii Stalewskiej

Sylwia Stalewska

Zawodowo programistka i scrum masterka. Motywuje mnie praca, której rezultaty cieszą i wspierają jej odbiorców w obliczu nurtujących ich wyzwań i problemów, i które sprawiają, że ich życie staje się radośniejsze i łatwiejsze. Uwielbiam poznawać nowe ciekawe techniki i nurty, które mogą okazać się pomocne. Dlatego m.in. działam jako scrum masterka, poznałam bliżej nurt Porozumienia bez Przemocy (NVC) i stworzyłam związaną z nim aplikację, a także zgłosiłam się do tłumaczenia Liberating Structures. Prywatnie lubię przebywać w otoczeniu drzew, a także przyglądać się każdego dnia, jak rozwijają się rośliny w moim warzywniaku (a wśród nich pomidorki ;))