Przejdź do treści

Pobierz

Poniżej znajdują się wszystkie dotychczas przygotowane przez nas materiały i narzędzia, które przydadzą się podczas pracy z Liberating Structures.


Tłumaczenie struktur (PDF)

Dokument znajduje się obecnie w wersji 1.1. i stanowi kompletny zbiór wszystkich 33 struktur. Jego treść pokrywa się z opisami, które zamieszczone są na stronie. Oryginalny materiał w języku angielskim znajduje się tutaj: http://liberatingstructures.com. Dokument publikowany jest na licencji Creative Commons CC BY-NC 3.0.


LS Matchmaker (PDF)

Matchmaker to narzędzie pozwalające dobierać struktury do potrzeb oraz łączyć wiele struktur w ciągi. Oryginalny materiał w języku angielskim znajduje się tutaj: http://liberatingstructures.com. Dokument publikowany jest na licencji Creative Commons CC BY-NC 3.0.


Aplikacja mobilna

Całe polskie tłumaczenie dodaliśmy do darmowej, oficjalnej mobilnej aplikacji Liberating Structures stworzonej przez firmę Holisticon. Już teraz możesz zainstalować ją zarówno na swoim smartfonie firmy Apple jak i urządzeniu z systemem Google Android. Więcej informacji o aplikacji LiSa znajdziesz w naszym poście:

https://liberatingstructures.org.pl/2020/10/12/liberating-structures-na-urzadzenia-mobilne/

1 komentarz do “Pobierz”

  1. Pingback: Praca ukończona! - Liberating Structures PL

Możliwość komentowania została wyłączona.